Magnat Stick
Stalowe mediaporty lakierowane proszkowo, stworzone
do montażu nawierzchniowego, pod blatami, półkami itp

Magnat Stick Jest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
 • Mediaport Magnat Stick–3. Kształt obudowy ma wiele możliwości montażu, co pozwala na optymalną organizację stanowiska pracy. Wyposażony w dwa gniazda 230V i dwa gniazda RJ45. Listwy multimedialne montowane na krawędziach i w narożach stołu. Port multimedialny doskonale sprawdza się w aranżacjach biurowych jak również prywatnych.     

 • Mediaport Magnat Stick–3. Kształt obudowy ma wiele możliwości montażu, co pozwala na optymalną organizację stanowiska pracy. Wyposażony w dwa gniazda 230V i dwa gniazda USB. Listwy multimedialne montowane na krawędziach i w narożach stołu. Port multimedialny doskonale sprawdza się w aranżacjach biurowych jak również prywatnych.     

 • Mediaport Magnat Stick–3. Kształt obudowy ma wiele możliwości montażu, co pozwala na optymalną organizację stanowiska pracy. Wyposażony w trzy gniazda 230V. Listwy multimedialne montowane na krawędziach i w narożach stołu. Port multimedialny doskonale sprawdza się w aranżacjach biurowych jak również prywatnych.     

 • Mediaport Magnat Stick–4. Kształt obudowy ma wiele możliwości montażu, co pozwala na optymalną organizację stanowiska pracy. Wyposażony w dwa gniazda 230V, jedno gniazdo HDMI i RJ45. Listwy multimedialne montowane na krawędziach i w narożach stołu. Port multimedialny doskonale sprawdza się w aranżacjach biurowych jak również prywatnych.     

 • Mediaport Magnat Stick–4. Kształt obudowy ma wiele możliwości montażu, co pozwala na optymalną organizację stanowiska pracy. Wyposażony w dwa gniazda 230V, dwa gniazda USB i jedno gniazdo RJ45. Listwy multimedialne montowane na krawędziach i w narożach stołu. Port multimedialny doskonale sprawdza się w aranżacjach biurowych jak również prywatnych.     

 • Mediaport Magnat Stick–4. Kształt obudowy ma wiele możliwości montażu, co pozwala na optymalną organizację stanowiska pracy. Wyposażony w cztery gniazda 230V. Listwy multimedialne montowane na krawędziach i w narożach stołu. Port multimedialny doskonale sprawdza się w aranżacjach biurowych jak również prywatnych.     

 • Mediaport Magnat Stick–5. Kształt obudowy ma wiele możliwości montażu, co pozwala na optymalną organizację stanowiska pracy. Wyposażony w dwa gniazda 230V, dwie ładowarki USB, jedno gniazdo HDMI i USB oraz dwa gniazda RJ45. Listwy multimedialne montowane na krawędziach i w narożach stołu. Port multimedialny doskonale sprawdza się w...

 • Mediaport Magnat Stick–5. Kształt obudowy ma wiele możliwości montażu, co pozwala na optymalną organizację stanowiska pracy. Wyposażony w trzy gniazda 230V, dwa gniazda USB i dwa gniazda RJ45. Listwy multimedialne montowane na krawędziach i w narożach stołu. Port multimedialny doskonale sprawdza się w aranżacjach biurowych jak również prywatnych.     

 • Mediaport Magnat Stick–5. Kształt obudowy ma wiele możliwości montażu, co pozwala na optymalną organizację stanowiska pracy. Wyposażony w pięć gniazd 230V. Listwy multimedialne montowane na krawędziach i w narożach stołu. Port multimedialny doskonale sprawdza się w aranżacjach biurowych jak również prywatnych.     

 • Mediaport Magnat Stick–6. Kształt obudowy ma wiele możliwości montażu, co pozwala na optymalną organizację stanowiska pracy. Wyposażony w trzy gniazda 230V, jedno gniazdo HDMI, USB i RJ45. Listwy multimedialne montowane na krawędziach i w narożach stołu. Port multimedialny doskonale sprawdza się w aranżacjach biurowych jak również prywatnych.     

 • Mediaport Magnat Stick–6. Kształt obudowy ma wiele możliwości montażu, co pozwala na optymalną organizację stanowiska pracy. Wyposażony w pięć gniazd 230V i dwa gniazda RJ45. Listwy multimedialne montowane na krawędziach i w narożach stołu. Port multimedialny doskonale sprawdza się w aranżacjach biurowych jak również prywatnych.     

 • Mediaport Magnat Stick–6. Kształt obudowy ma wiele możliwości montażu, co pozwala na optymalną organizację stanowiska pracy. Wyposażony w sześć gniazd 230V. Listwy multimedialne montowane na krawędziach i w narożach stołu. Port multimedialny doskonale sprawdza się w aranżacjach biurowych jak również prywatnych.     

 • Mediaport Magnat Stick–7. Kształt obudowy ma wiele możliwości montażu, co pozwala na optymalną organizację stanowiska pracy. Wyposażony w cztery gniazda 230V, dwa gniazda HDMI, dwa USB oraz dwa RJ45. Listwy multimedialne montowane na krawędziach i w narożach stołu. Port multimedialny doskonale sprawdza się w aranżacjach biurowych...

 • Mediaport Magnat Stick–7. Kształt obudowy ma wiele możliwości montażu, co pozwala na optymalną organizację stanowiska pracy. Wyposażony w sześć gniazd 230V oraz dwa RJ45. Listwy multimedialne montowane na krawędziach i w narożach stołu. Port multimedialny doskonale sprawdza się w aranżacjach biurowych jak również prywatnych.     

 • Mediaport Magnat Stick–7. Kształt obudowy ma wiele możliwości montażu, co pozwala na optymalną organizację stanowiska pracy. Wyposażony w siedem gniazd 230V. Listwy multimedialne montowane na krawędziach i w narożach stołu. Port multimedialny doskonale sprawdza się w aranżacjach biurowych jak również prywatnych.     

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów