Magnat Tower
Port multimedialny zbudowany w kształcie kolumny
występuje w wersji jednostronnej i dwustronnej 

Magnat Tower Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
  • Mini kolumna Magnat- Tower 6 jest przeznaczona do instalacji podłogowej, jako zakończenie zasilania multimedialngo. Obudowa stalowa jednostronna została wyposażona w listwę z gniazdami: 2x 230V, 2x RJ45, 1x VGA+MJ i 1x HDMI. Występuje w kolorze czarnym, chromie lub innym kolorze z palety RAL. Listwę kolumny można konfigurować w dowolne gniazda.     

  • Mini kolumna Magnat- Tower 6 jest przeznaczona do instalacji podłogowej, jako zakończenie zasilania multimedialngo. Obudowa stalowa jednostronna została wyposażona w listwę z gniazdami: 3x 230V, 1x VGA, 1x HDMI i 1x RJ45. Występuje w kolorze czarnym, chromie lub innym kolorze z palety RAL. Listwę kolumny można konfigurować w dowolne gniazda.     

  • Mini kolumna Magnat- Tower 6 jest przeznaczona do instalacji podłogowej, jako zakończenie zasilania multimedialngo. Obudowa stalowa jednostronna została wyposażona w listwę z gniazdami: 3x 230V, 2x HDMI, 2x USB i 2x RJ45. Występuje w kolorze czarnym, chromie lub innym kolorze z palety RAL. Listwę kolumny można konfigurować w dowolne gniazda.     

  • Mini kolumna Magnat- Tower 6 jest przeznaczona do instalacji podłogowej, jako zakończenie zasilania multimedialngo. Obudowa stalowa jednostronna została wyposażona w listwę z gniazdami: 4x 230V, 1x USB ładowarka i 2x RJ45. Występuje w kolorze czarnym, chromie lub innym kolorze z palety RAL. Listwę kolumny można konfigurować w dowolne gniazda.     

  • Mini kolumna Magnat- Tower 6 jest przeznaczona do instalacji podłogowej, jako zakończenie zasilania multimedialngo. Obudowa stalowa jednostronna została wyposażona w listwę z gniazdami: 5x 230V i 2x RJ45. Występuje w kolorze czarnym, chromie lub innym kolorze z palety RAL. Listwę kolumny można konfigurować w dowolne gniazda.     

  • Mini kolumna Magnat- Tower 6 jest przeznaczona do instalacji podłogowej, jako zakończenie zasilania multimedialngo. Obudowa stalowa jednostronna została wyposażona w listwę z gniazdami: 6x 230V. Występuje w kolorze czarnym, chromie lub innym kolorze z palety RAL. Listwę kolumny można konfigurować w dowolne gniazda.     

  • Kolumna Magnat-Tower 12 jest przeznaczona do instalacji podłogowej, jako zakończenie zasilania multimedialngo. Obudowa stalowa dwustronna 6/6, została wyposażona po sześć gniazd 230V po obu stronach. Listwy można dowolnie konfigurować. Występuje w kolorze czarnym, chromie lub innym kolorze z palety RAL.

  • Kolumna Magnat-Tower 12 jest przeznaczona do instalacji podłogowej, jako zakończenie zasilania multimedialngo. Obudowa stalowa dwustronna 6/6, została wyposażona w pierwszą listwę z gniazdami: 3x 230V, 2x USB ładowarka, HDMI, VEGA+MJ oraz drugą listwę 3x 230V, 2x USB i RJ45. Listwy można dowolnie konfigurować. Występuje w kolorze czarnym,...

  • Kolumna Magnat-Tower 12 jest przeznaczona do instalacji podłogowej, jako zakończenie zasilania multimedialngo. Obudowa stalowa dwustronna 6/6, została wyposażona w pierwszą listwę z gniazdami: 4x 230V, 2x USB ładowarka, 2x HDMI oraz drugą: 4x 230V, 2x 2x USB i 2x RJ45. Listwy można dowolnie konfigurować. Występuje w kolorze czarnym, chromie lub...

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów