Zasilacze LED
Bogata oferta zasilaczy przeznaczonych
do oświetlenia led o mocy od 6W do 350W

Zasilacze LED Jest 36 produktów.

Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów
 • Zwykły zasilacz do LED 6W w zamkniętej obudowie izolacyjnej z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Zasilany jest napięciem przemiennym 230V~50Hz i obniża napięcie wyjściowe do 12V prądu stałego. Do zasilacza można podłączyć oświetlenie LED.

 • Zwykły zasilacz do LED 12W w zamkniętej obudowie izolacyjnej z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Zasilany jest napięciem przemiennym 230V~50Hz i obniża napięcie wyjściowe do 12V prądu stałego. Do zasilacza można podłączyć oświetlenie LED.

 • Zwykły zasilacz do LED 15W w zamkniętej obudowie izolacyjnej z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Zasilany jest napięciem przemiennym 230V~50Hz i obniża napięcie wyjściowe do 12V prądu stałego. Do zasilacza można podłączyć oświetlenie LED.

 • Zwykły zasilacz do LED 30W w zamkniętej obudowie izolacyjnej z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Zasilany jest napięciem przemiennym 230V~50Hz i obniża napięcie wyjściowe do 12V prądu stałego. Do zasilacza można podłączyć oświetlenie LED.

 • Zwykły zasilacz do LED 50W w zamkniętej obudowie izolacyjnej z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Zasilany jest napięciem przemiennym 230V~50Hz i obniża napięcie wyjściowe do 12V prądu stałego. Do zasilacza można podłączyć oświetlenie LED.

 • Profesjonalny zasilacz Flat do LED 6W w zamkniętej obudowie izolacyjnej z tworzywa sztucznego w kolorze biało-czarnym. Zaletą zasilacza jest nieduża wysokość, dzięki temu można go zastosować w wąskich przestrzeniach. Zasilany jest napięciem przemiennym 200-240V~50Hz i obniża napięcie wyjściowe do 12V prądu stałego. Do zasilacza można podłączyć oświetlenie...

 • Profesjonalny zasilacz Flat do LED 15W w zamkniętej obudowie izolacyjnej z tworzywa sztucznego w kolorze biało-czarnym. Zaletą zasilacza jest nieduża wysokość, dzięki temu można go zastosować w wąskich przestrzeniach. Zasilany jest napięciem przemiennym 200-240V~50Hz i obniża napięcie wyjściowe do 12V prądu stałego. Do zasilacza można podłączyć...

 • Profesjonalny zasilacz Flat do LED 30W w zamkniętej obudowie izolacyjnej z tworzywa sztucznego w kolorze biało-czarnym. Zaletą zasilacza jest nieduża wysokość, dzięki temu można go zastosować w wąskich przestrzeniach. Zasilany jest napięciem przemiennym 200-240V~50Hz i obniża napięcie wyjściowe do 12V prądu stałego. Do zasilacza można podłączyć...

 • Profesjonalny zasilacz Flat do LED 40W w zamkniętej obudowie izolacyjnej z tworzywa sztucznego w kolorze biało-czarnym. Zaletą zasilacza jest nieduża wysokość, dzięki temu można go zastosować w wąskich przestrzeniach. Zasilany jest napięciem przemiennym 200-240V~50Hz i obniża napięcie wyjściowe do 12V prądu stałego. Do zasilacza można podłączyć...

 • Profesjonalny zasilacz Flat do LED 60W w zamkniętej obudowie izolacyjnej z tworzywa sztucznego w kolorze biało-czarnym. Zaletą zasilacza jest nieduża wysokość, dzięki temu można go zastosować w wąskich przestrzeniach. Zasilany jest napięciem przemiennym 200-240V~50Hz i obniża napięcie wyjściowe do 12V prądu stałego. Do zasilacza można podłączyć...

 • Profesjonalny zasilacz Premium do LED 6W w zamkniętej obudowie izolacyjnej z tworzywa sztucznego w kolorze białym. Zasilany jest napięciem przemiennym 200-240V~50Hz i obniża napięcie wyjściowe do 12V prądu stałego. Do zasilacza można podłączyć oświetlenie LED.

 • Profesjonalny zasilacz Premium do LED 15W w zamkniętej obudowie izolacyjnej z tworzywa sztucznego w kolorze białym. Zasilany jest napięciem przemiennym 200-240V~50Hz i obniża napięcie wyjściowe do 12V prądu stałego. Do zasilacza można podłączyć oświetlenie LED.

 • Profesjonalny zasilacz Premium do LED 30W w zamkniętej obudowie izolacyjnej z tworzywa sztucznego w kolorze białym. Zasilany jest napięciem przemiennym 200-240V~50Hz i obniża napięcie wyjściowe do 12V prądu stałego. Do zasilacza można podłączyć oświetlenie LED.

 • Profesjonalny zasilacz Premium do LED 50W w zamkniętej obudowie izolacyjnej z tworzywa sztucznego w kolorze białym. Zasilany jest napięciem przemiennym 200-240V~50Hz i obniża napięcie wyjściowe do 12V prądu stałego. Do zasilacza można podłączyć oświetlenie LED.

 • Profesjonalny zasilacz Premium do LED 75W w zamkniętej obudowie izolacyjnej z tworzywa sztucznego w kolorze białym. Zasilany jest napięciem przemiennym 200-240V~50Hz i obniża napięcie wyjściowe do 12V prądu stałego. Do zasilacza można podłączyć oświetlenie LED.

 • Profesjonalny zasilacz Premium do LED 100W w zamkniętej obudowie izolacyjnej z tworzywa sztucznego w kolorze białym. Zasilany jest napięciem przemiennym 200-240V~50Hz i obniża napięcie wyjściowe do 12V prądu stałego. Do zasilacza można podłączyć oświetlenie LED.

 • Profesjonalny zasilacz Premium do LED 132W w zamkniętej obudowie izolacyjnej z tworzywa sztucznego w kolorze białym. Zasilany jest napięciem przemiennym 200-240V~50Hz i obniża napięcie wyjściowe do 12V prądu stałego. Do zasilacza można podłączyć oświetlenie LED.

 • Profesjonalny zasilacz Premium do LED 150W w zamkniętej obudowie izolacyjnej z tworzywa sztucznego w kolorze białym. Zasilany jest napięciem przemiennym 200-240V~50Hz i obniża napięcie wyjściowe do 24V prądu stałego. Do zasilacza można podłączyć oświetlenie LED.

 • Profesjonalny zasilacz Premium do LED 180W w zamkniętej obudowie izolacyjnej z tworzywa sztucznego w kolorze białym. Zasilany jest napięciem przemiennym 200-240V~50Hz i obniża napięcie wyjściowe do 12V prądu stałego. Do zasilacza można podłączyć oświetlenie LED.

 • Puszkowy zasilacz LED 15W w zamkniętej obudowie izolacyjnej z tworzywa sztucznego w kolorze białym. Zasilany jest napięciem przemiennym 230V~50Hz i obniża napięcie wyjściowe do 12V prądu stałego. Zasilacz o małych rozmiarach i konstrukcji puszkowej można dyskretnie umieścić podtynkowo. Zasilacz przeznaczony do podłączenia oświetlenia LED.

 • Zasilacz LED 18W z wtyczką Jack w zamkniętej obudowie izolacyjnej z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Zasilany jest napięciem przemiennym 230V~50Hz i obniża napięcie wyjściowe do 12V prądu stałego. Zasilacz posiada przewód o długości 150 cm. Przeznaczony do zasilania diod LED.

 • Nowoczesny zasilacz Standard Plus 7W przeznaczony do oświetlenia LED. Zasilacz posiada białą obudowę izolacyjną z tworzywa sztucznego. Zasilany jest napięciem przemiennym 230~50Hz obniżając napięcie wyjściowe do 12V prądu stałego. Model Standard jest zasilaczem bezpiecznym, dzięki temu idealnie nadaje się do opraw i taśm LED w szafkach kuchennych.

 • Nowoczesny zasilacz Standard Plus 12W przeznaczony do oświetlenia LED. Zasilacz posiada białą obudowę izolacyjną z tworzywa sztucznego. Zasilany jest napięciem przemiennym 230~50Hz obniżając napięcie wyjściowe do 12V prądu stałego. Model Standard jest zasilaczem bezpiecznym, dzięki temu idealnie nadaje się do opraw i taśm LED w szafkach kuchennych.

 • Nowoczesny zasilacz Standard Plus 16W przeznaczony do oświetlenia LED. Zasilacz posiada białą obudowę izolacyjną z tworzywa sztucznego. Zasilany jest napięciem przemiennym 230~50Hz obniżając napięcie wyjściowe do 12V prądu stałego. Model Standard jest zasilaczem bezpiecznym, dzięki temu idealnie nadaje się do opraw i taśm LED w szafkach kuchennych.

 • Nowoczesny zasilacz Standard Plus 24W przeznaczony do oświetlenia LED. Zasilacz posiada białą obudowę izolacyjną z tworzywa sztucznego. Zasilany jest napięciem przemiennym 230~50Hz obniżając napięcie wyjściowe do 12V prądu stałego. Model Standard jest zasilaczem bezpiecznym, dzięki temu idealnie nadaje się do opraw i taśm LED w szafkach kuchennych.

 • Nowoczesny zasilacz Standard Plus 33W przeznaczony do oświetlenia LED. Zasilacz posiada białą obudowę izolacyjną z tworzywa sztucznego. Zasilany jest napięciem przemiennym 230~50Hz obniżając napięcie wyjściowe do 12V prądu stałego. Model Standard jest zasilaczem bezpiecznym, dzięki temu idealnie nadaje się do opraw i taśm LED w szafkach kuchennych.

 • Nowoczesny zasilacz Standard Plus 54W przeznaczony do oświetlenia LED. Zasilacz posiada białą obudowę izolacyjną z tworzywa sztucznego. Zasilany jest napięciem przemiennym 230~50Hz obniżając napięcie wyjściowe do 12V prądu stałego. Model Standard jest zasilaczem bezpiecznym, dzięki temu idealnie nadaje się do opraw i taśm LED w szafkach kuchennych.

 • Nowoczesny zasilacz Standard Plus 65W przeznaczony do oświetlenia LED. Zasilacz posiada białą obudowę izolacyjną z tworzywa sztucznego. Zasilany jest napięciem przemiennym 230~50Hz obniżając napięcie wyjściowe do 12V prądu stałego. Model Standard jest zasilaczem bezpiecznym, dzięki temu idealnie nadaje się do opraw i taśm LED w szafkach kuchennych.

 • Nowoczesny zasilacz Standard Plus 80W przeznaczony do oświetlenia LED. Zasilacz posiada białą obudowę izolacyjną z tworzywa sztucznego. Zasilany jest napięciem przemiennym 230~50Hz obniżając napięcie wyjściowe do 24V prądu stałego. Model Standard jest zasilaczem bezpiecznym, dzięki temu idealnie nadaje się do opraw i taśm LED w szafkach kuchennych.

 • Wentylowany zasilacz LED Standard 200W w zamkniętej obudowie metalowej w kolorze szarym metalicznym. Zasilany jest napięciem przemiennym 230V~50Hz i obniża napięcie wyjściowe do 12V prądu stałego. Przeznaczony do zasilania wyłącznie wewnątrz pomieszczeń. Do zasilacza można podłączyć oświetlenie LED.

 • Wentylowany zasilacz LED Standard 60W w zamkniętej obudowie metalowej w kolorze szarym metalicznym. Zasilany jest napięciem przemiennym 230V~50Hz i obniża napięcie wyjściowe do 12V prądu stałego. Przeznaczony do zasilania wyłącznie wewnątrz pomieszczeń. Do zasilacza można podłączyć oświetlenie LED.

 • Wentylowany zasilacz LED Standard 100W w zamkniętej obudowie metalowej w kolorze szarym metalicznym. Zasilany jest napięciem przemiennym 230V~50Hz i obniża napięcie wyjściowe do 12V prądu stałego. Przeznaczony do zasilania wyłącznie wewnątrz pomieszczeń. Do zasilacza można podłączyć oświetlenie LED.

 • Wentylowany zasilacz LED Standard 150W w zamkniętej obudowie metalowej w kolorze szarym metalicznym. Zasilany jest napięciem przemiennym 230V~50Hz i obniża napięcie wyjściowe do 12V prądu stałego. Przeznaczony do zasilania wyłącznie wewnątrz pomieszczeń. Do zasilacza można podłączyć oświetlenie LED.

 • Wentylowany zasilacz LED Standard 350W w zamkniętej obudowie metalowej w kolorze szarym metalicznym. Zasilany jest napięciem przemiennym 230V~50Hz i obniża napięcie wyjściowe do 12V prądu stałego. Przeznaczony do zasilania wyłącznie wewnątrz pomieszczeń. Do zasilacza można podłączyć oświetlenie LED.

 • ZASILACZ do LED 18W wodoodporny zasilany jest napięciem przemiennym o wartości 230V~50Hz. Obniża napięcie wyjściowe do 12V DC. Obudowa izolacyjna wodoodporna z tworzywa sztucznego w kolorze białym. Produkt posiada dwa przewody o długości 15 cm. Przeznaczony do zasilania oświetlenia LED.

 • ZASILACZ do LED 30W wodoodporny zasilany jest napięciem przemiennym o wartości 230V~50Hz. Obniża napięcie wyjściowe do 12V DC. Obudowa izolacyjna wodoodporna z tworzywa sztucznego w kolorze białym. Produkt posiada dwa przewody o długości 15 cm. Przeznaczony do zasilania oświetlenia LED.

Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów